پایگاه خبری ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات

ویژگی‌های هوش مصنوعی جدید در گوگل کروم

ویژگی‌های هوش مصنوعی

ویژگی‌های هوش مصنوعی

این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فناوری‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی  به مرورگر کروم رسید

ویژگی‌های هوش مصنوعی جدید در گوگل کروم. در چند سال گذشته، گوگل جدیدترین فناوری‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی را به مرورگر کروم آورده است. هدف گوگل  جستجوی آسانتر ، ایمن‌تر و در دسترس‌تر در وب است .

سرویس اخبار فناوری – در چند سال گذشته، گوگل جدیدترین فناوری‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی را به مرورگر کروم آورده است تا جستجوی وب را آسان‌تر، ایمن‌تر و در دسترس‌تر کند.
همچنین، Google شروع به بهبود کارهای عملی و روزمره کرده است، مانند کمک به شما در افزودن زیرنویس‌ها با زمان واقعی به ویدیوها، شناسایی بهتر سایت‌های مخرب، مدیریت درخواست‌های مجوز، و ایجاد نقاط کلیدی صفحه وب.

مرور راحت‌تر

با عرضه نسخه کروم «M121»، گوگل ویژگی‌های آزمایشی هوش مصنوعی را برای آسان‌تر و کارآمدتر کردن وبگردی معرفی می‌کند.
با این کار، می‌توانید این ویژگی‌های کروم را در رایانه‌های شخصی مک و ویندوز تجربه کنید.

وارد کروم شوید، تنظیمات را از منوی سه نقطه انتخاب کنید و سپس به صفحه آزمایشی هوش مصنوعی بروید. از آنجایی که این ویژگی‌ها آزمایش‌های عمومی اولیه هستند، در حال حاضر برای حساب‌های سازمانی و آموزشی غیرفعال هستند.

سازماندهی برگه‌ها

سازمان دهنده برگه‌ها روشی مفید برای مدیریت بسیاری از تب‌ها است.
با استفاده از Tab Organizer، Chrome به‌طور خودکار گروه‌های برگه را پیشنهاد و ایجاد می‌کند.
اگر همزمان روی چندین کار در Chrome کار می‌کنید، مانند برنامه‌ریزی یک سفر، تحقیق در مورد موضوع، خرید یا کار کردن، و می‌توانید همزمان چندین صفحه را باز کنید، این کار می‌تواند مفید باشد.
برای استفاده از این ویژگی، روی یک تب کلیک راست کرده، سازماندهی برگه های مشابه را انتخاب کنید و روی فلش کشویی سمت چپ برگه ها کلیک کنید.
Chrome شکلک‌ها و نام‌هایی را برای گروه‌های جدید پیشنهاد می‌کند تا بتوانید بعداً در صورت نیاز دوباره آنها را پیدا کنید.

ویژگی‌های خاص

سال گذشته، گوگل ویژگی‌های خلاقانه هوش مصنوعی را با دستگاه‌های اندروید 14 و پیکسل 8 معرفی کرد و اکنون همان مدل را به کروم می‌آورد تا بتوانید مرورگر خود را حتی بیشتر سفارشی کنید.

شما می توانید به سرعت تم های سفارشی را بر اساس موضوع، حالت، سبک بصری و رنگی که انتخاب می کنید ایجاد کنید.
برای شروع، به پنل کناری سفارشی سازی در کروم بروید، روی تغییر ظاهر کلیک کنید، سپس روی ایجاد با هوش مصنوعی کلیک کنید.

برای مثال، ممکن است شما مجذوب یک منظره شده باشید و بخواهید آن را با حالتی متحرک ببینید. از اینجا، به سادگی این گزینه ها را انتخاب کنید تا ببینید کروم از چه الهامی برخوردار است.

پیش نویس متون

نوشتن در وب می تواند دلهره آور باشد، به خصوص اگر می خواهید افکار خود را در مکان های عمومی یا انجمن ها بیان کنید، از همین رو کروم، یکی دیگر از ویژگی‌های آزمایشی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند تا با اطمینان بیشتری در وب بنویسید، چه بخواهید یک بررسی خوب کتبی از یک محصول ارائه دهید، چه پاسخی بنویسید یا به طور رسمی در مورد یک پیشنهاد پرس و جو کنید.

برای شروع، در هر سایتی که در کروم از آن بازدید می کنید، روی جعبه متن سفارشی کلیک راست کرده و Help Me Type را انتخاب کنید.
فقط چند کلمه تایپ کنید و هوش مصنوعی فرآیند تایپ را برای شما شروع می کند.

About The Author