عینک شنای هوشمند فرم

     تاریخ آخرین ویرایش :   30 فروردین 1403       11 بازدید
عینک شنای هوشمند
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

عینک شنای هوشمند فرم برای سال 2024 اصلاح می‌شود

عینک شنای هوشمند اسمارت Swim 2 کوچک‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از مدل قبلی خود است. با استفاده از این عینک، می توانید آمار خود را مانند ضربان قلب، مسافت، زمان شنا و موارد دیگر را ببینید.

سرویس اخبار فناوری – اسمارت Swim 2 کوچک‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از مدل قبلی خود است. اسمارت سوییم عینک شنایی فانتزی با یک جعبه بزرگ متصل به یک فرورفتگی چشمی و یک کریستال در لنز مربوطه است. با استفاده از آن، می توانید آمار خود را مانند ضربان قلب، مسافت، زمان شنا و موارد دیگر را ببینید.
به گزارش خبر ICT از ایتنا در سال 2019، کمپانی Form  عینکی با نمایشگر داخلی معرفی کرد که داده‌های کاربر هنگام شنا کردن را نشان می‌دهد. اسمارت Swim 2 کوچک‌تر، سبک‌تر و کارآمدتر از مدل قبلی خود است. اسمارت سوییم عینک شنایی فانتزی با یک جعبه بزرگ متصل به یک فرورفتگی چشمی و یک کریستال در لنز مربوطه است. با استفاده از آن، می توانید آمار خود را مانند ضربان قلب، مسافت، زمان شنا و موارد دیگر را ببینید.بسیاری از قابلیت‌های نسخه اولیه عینک شنای این کمپانی به Swim 2 نیز منتقل شده است، از جمله رابط کاربری دو دکمه، وضوح صفحه نمایش (72 x 40) و بسیاری از ویژگی‌های دیگر. اضافه شدن سنسور ضربان قلب (که به گفته شرکت Form  برای بهتر کارکردن در آب بهینه سازی شده است)، عمر باتری را از 16 ساعت به 12 ساعت کاهش داده است. البته که این کاهش عمر باتری، برای مصرف عادی و روزمره آزاردهنده نیست. راحتی و تناسب نیز با تسمه‌های بلندتر و قابل تنظیم و طیف وسیع‌تری از پل‌های بینی قابل تعویض نیز کار شده است.

عملکرد و استفاده عینک

برای استفاده از آن، هنگامی که اپلیکیشن مربوطه را دانلود کردید و آن را با عینک خود هماهنگ کردید، می‌توانید با فشار دکمه پاور آن را روشن کنید و با دکمه دیگر در منوی گزینه‌ها بچرخید. می‌توانید استخر، آب‌های آزاد یا آبگرم را انتخاب کنید. پس از انتخاب طول استخر از فهرستی از گزینه‌های استاندارد، عینک حرکات شما را ردیابی می‌کند.

عملکرد و استفاده عینک  نسبت به نسل قبل تغییر نکرده است. تنها تفاوت‌ها این است که ضربان قلب خود را روی نمایشگر می‌بینید. همچنین نشانگرهایی که مرتب‌تر و بروزتر به شما نشان می‌دهند چه زمانی در حال شنا و یا استراحت هستید.همچنین یک مغناطیس‌سنج در جعبه عینک وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک قطب‌نما عمل کند، و هنگام شنا جهت مستقیم را نشان می‌دهد. هنگامی که فعال می‌شود، نیمه پایینی نمایشگر به قطب‌نما تبدیل می‌شود. این قابلیت بیشتر برای شناگران آب‌های آزاد طراحی شده است.

مطالب پیشنهادی  قوانین و مقررات هوش مصنوعی توسط OpenAI پیشنهاد شد

HeadCoach  پاییز گذشته بر روی عینک‌های نسل اول عرضه شد. این سیستم به عناصر مختلف فرم شما نگاه می‌کند، مانند گام و چرخش سرتان، و اینکه با چه سرعتی سرتان را به طرفین می‌چرخانید تا نفس بکشید. سپس برای هر یک از این جنبه‌ها، با درس‌های ویدیویی و پیشنهادهایی برای بهتر شدن، امتیاز به شما می‌دهد. سپس می‌توانید برای دفعه بعد که به استخر می‌روید، این پیشنهادها را روی عینک‌های خود قرار دهید، تا بتوانید درک درستی از کاری که انجام می‌دهید و چگونگی بهبود اوضاع را به دست آورید.

Swim 2 ساخته کمپانی Form با قیمت 249 دلار در ایالات متحده و 339 دلار در کانادا در دسترس است. مدل قبلی آن با قیمت 179 دلار به فروش می‌رسد و یک انتخاب ورود مقرون به صرفه تر را برای شناگران احتمالی محتاط ارائه می‌دهد.

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

مجوز فروش اینترنتی دارو

پ فروردین 30 , 1403
مجوز فروش اینترنتی دارو
//

شاید برای شما جالب باشد