سرویس شتاب دهی پست معرفی شد

     تاریخ آخرین ویرایش :   26 دی 1398       139 بازدید
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر آی‌سی‌تی – در جلسه ای با حضور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، سرویس شتاب دهی پست معرفی شد.

به گزارش خبر آی‌سی‌تی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در هشتمین نشست کارگروه ستاپ که با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران کل ستادی و اجرایی برگزار شد، گفت: روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ تاکنون رضایت بخش بوده و توانسته بخش زیادی از مشکلات شبکه پستی را شناسایی و برای آنها چاره اندیشی کند.

وی با تاکید بر اینکه سرویس جدید ” شتاب دهی پست” با همکاری همه جانبه استان ها و واحدهای اجرایی کشور قابل پیاده سازی است، افزود: هدف این سرویس، جذب ترافیک بالقوه بازار کسب و کارهای اینترنتی و افزایش مشتریان این بخش است.

معاون وزیر در خصوص سامانه مدیریت پروژه های ستاپ (EPM ) نیز گفت: برنامه های 11 گانه ستاپ و 72 پروژه این طرح به همراه روند پیشرفت، روی سامانه بارگذاری شده است تا همه دست اندرکاران و مدیران بتوانند به اطلاعات مورد نیاز دسترسی یابند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای ستاپ در سال جاری، برخی پروژه ها 30 درصد پیشرفت داشته است، اظهار داشت: برخی پروژه ها از جمله برنامه کارت امتیازی متوازن یا BSC از برنامه زمان بندی شده جلوتر است، بنابراین به منظور اجرای دقیق تر عدالت، از ماه های آینده پرداختی های کارکنان براساس میزان بهره وری و مشارکت واقعی آنها انجام می شود، به همین دلیل انتظار می رود استان ها نسبت به انتشار آمار و اطلاعات دقیق و واقعی در سامانه های مدیریتی و کمک به شفاف سازی در سطح شبکه، بیش از پیش مقید باشند.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  تولید الماس در 15 دقیقه

نعمتی وضعیت عمومی شرکت به لحاظ مدیریت هزینه ها، کیفیت و درآمد را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر هیچگونه بدهی به همکاران و پیمانکاران وجود ندارد.

عضو هیئت مدیره در این جلسه با معرفی سرویس شتاب دهی پست گفت: از امروز حضور جدی و مشارکت فعالانه استان ها در پیاده سازی ستاپ کلید می خورد.

محمدرضا قادری هدف ارایه سرویس شتاب دهی پست را جذب همکاری بیشتر کسب و کارهای بخش غیردولتی با پست عنوان کرد و افزود: در چارچوب این سرویس، استان ها براساس ظرفیت های موجود به سه دسته تقسیم می شوند و برای هر گروه، فضایی برای استقرار شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در نظر گرفته و هدف هایی پیش بینی خواهد شد.

به گفته وی، پس از تعیین فضا، بودجه و اعتبار لازم در اختیار استان ها قرار می گیرد تا نسبت به تجهیز و آماده سازی این فضاها اقدام کرده و پس از اعلام فراخوان و شناسایی شرکت های واجد شرایط، به جذب ترافیک مرسولات تجارت الکترونیک کمک کنند.

مجری طرح ستاپ افزود: سرویس شتاب دهی پست شامل چهار بخش: مشاوره و کمک به بخش غیردولتی در شناخت ظرفیت های پست به منظور توسعه کسب و کار آنها، کمک به باز طراحی مدل کسب و کار شرکت های بخش غیردولتی، ارایه خدمات لجستیک و مشارکت در عرضه محصول شرکت ها و معرفی شرکت های فعال برای دریافت تسهیلات نوآفرینی و اشتغالزایی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، است. همچنین به طرح های منتخب در این سرویس حداکثر تا یک میلیارد و ششصد میلیون ریال وام کم بهره پرداخت می گردد.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  محافظ برق کنتور

خبر آی‌سی‌تی

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

شناسایی تروجان خطرناک فیک‌توکن

پ دی 26 , 1398
شناسایی تروجان خطرناک فیک‌توکن
//

شاید برای شما جالب باشد