سهم مایکروسافت اج برای اولین بار به بالای 11 درصد رسید.

     تاریخ آخرین ویرایش :   15 آذر 1401       17 بازدید
مایکروسافت اج
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سهم مایکروسافت اج در دنیای مرورگرهای دسکتاپ از 11 درصد عبور کرد

سهم مایکروسافت اج برای اولین بار به بالای 11 درصد رسید.

مایکروسافت اج با توسعه سهم خود از بازار به عدد 11 درصد رسید. این درحالی است که هنوز فصله زیاد با مرورگر کروم دارد.
اخبار ارتباطات و فناوری اطلاعات – مایکروسافت به‌طور آهسته اما پیوسته در حال افزایش سهم مرورگر خود در بازار مرورگرهای دسکتاپ است و حالا جدیدترین آمار نشان می‌دهد که برای اولین‌بار، سهم مرورگر مایکروسافت اج از 11 درصد فراتر رفته است.
سهم مرورگرها در بازار همواره در حال تغییر است و اگرچه این تغییرات چندان چشمگیر نیستند، اما باز هم شرکت‌ها می‌توانند متوجه عملکردشان در بازار شوند. برای مثال، مدت‌هاست کروم در بازار مرورگرها حکمرانی می‌کند و در جدیدترین آمار مربوط به ماه نوامبر هم این موضوع صادق است.

سهم مایکروسافت اج به 11 درصد رسید

با وجود حکمرانی کروم، سهم مرورگر گوگل در ماه‌های اخیر کاهش داشته و این کاهش به نفع اج بوده است. حالا برای اولین‌بار از زمان معرفی، سهم مرورگر مایکروسافت از 11 درصد عبور کرد و به 11.17 درصد رسید.
سهم مرورگر مایکروسافت نسبت به ماه اکتبر 2022 رشد 0.31 درصدی را تجربه کرده است. اگر عملکرد این مرورگر را نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی مقایسه کنیم، با رشد 1.65 درصدی کاربران آن روبه‌رو می‌شویم. سهم مایکروسافت اج در نوامبر 2021 برابر 9.52 درصد بود.
مایکروسافت اج
مایکروسافت اج
همان‌طور که گفتیم، کروم همچنان در صدر قرار دارد و سهم 66.13 درصدی را برای خودش تصاحب کرده است. اگرچه سهم مرورگر دسکتاپ گوگل نسبت به ماه قبلی‌اش کاهش 0.36 درصدی داشته، اما همچنان با اختلاف زیادی در صدر قرار دارد.
در رتبه سوم بازار، سافاری قرار دارد؛ مرورگری که تنها در مک‌های اپل در دسترس است و از محبوبیت کامپیوترهای کوپرتینویی‌ها حکایت دارد. سهم سافاری با افزایش 0.26 درصدی به 9.62 درصد رسیده است. در رتبه‌های چهارم و پنجم به‌ترتیب فایرفاکس با سهم 7.1 درصدی و اپرا با سهم 3.3 درصدی به چشم می‌خورند.
در رتبه آخر هم دیگر مرورگر مایکروسافت، یعنی اینترنت اکسپلورر قرار دارد. اگرچه پشتیبانی از این مرورگر به پایان رسیده، اما همچنان 0.77 درصد کاربران به استفاده از آن ادامه می‌دهند.
✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  قیمت همستر کامبت در پیش بازار Gate.io لیست شد

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

ربات‌های تفنگ‌دار در خیابان‌های سانفرانسیسکو

س آذر 15 , 1401
ربات‌های تفنگ‌دار
//

شاید برای شما جالب باشد