اتصال پیام رسان های داخلی به زودی محقق می شود

     تاریخ آخرین ویرایش :   19 فروردین 1402       18 بازدید
اتصال پیام رسان های داخلی
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

وزیر ارتباطات: پلتفرم‌های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل می‌شوند

اتصال پیام رسان های داخلی به زودی محقق می شود. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : طرحی با عنوان ادغام پیام رسان‌های داخلی نداریم. وزیر ارتباطات گفت قرار بر این است که تمام پلتفرم‌های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل شوند.
سرویس اخبار ارتباطات و فناوری اطلاعات – عیسی زارع پور در مورد صحت و سقم ادغام پیام‌رسان‌های داخلی مطالبی را عنوان کرد. وی گفت: طرحی با عنوان ادغام پیام رسان‌های داخلی نداریم.  قرار بر این است که تمام پلتفرم‌های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل شوند. مثل اینکه شما یکی از مشترکان ایرانسل باشید می‌توانید به رایتل و یا همراه اول تماس برقرار کنید. به گزارش ایتنا از تسنیم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید به اتصال متقابل پلتفرم‌های داخلی؛ اظهار کرد: پیام رسان‌های داخلی به یکدیگر متصل می‌شوند به فرض مثال شخصی که از برنامه پیام رسان داخلی “بله” استفاده می‌کند، می‌تواند به واسطه همان پیام رسان به کاربری که عضو پلتفرم فارسی دیگری همچون “ایتا” است پیام ارسال کند و یا کسی که در سکوی”ایتا” عضو است به کاربرانی که از سایر پیام رسان ها همچون سروش پلاس و آی گپ استفاده می‌کنند پیغام ارسال کند.

سهولت در درسترسی به همه پیام رسان های داخلی

وی در ادامه یادآور شد: با اتصال متقابل پیام رسان‌ها کاربران می‌توانند پلتفرم‌های داخلی مورد علاقه خود را نصب کرده و با ارسال پیام به سایر پیام رسان‌های داخلی دیگر ارتباط برقرار کنند.

مطالب پیشنهادی  تراشه‌های چینی در میت-۶۰ پرو

زارع پور اتصال پیام‌رسان‌های داخلی را از ضرورت‌ها و الزامات شبکه‌های اجتماعی داخلی دانست و اظهار کرد: با نصب یک پیام رسان داخلی می‌توان با سایر پلتفرم‌های داخلی ارتباط برقرار کرد همین مسئله‌ منجر به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی خواهد شد.

عضو کابینه دولت سیزدهم در مورد افزایش تعرفه هزینه تلفن همراه به خانه ملت، گفت: فعلا تصمیمی در این راستا اتخاذ نشده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در مورد برداشته شدن فیلتر از پیام رسانه‌های خارجی گفت: فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در اختیار وزارت ارتباطات نیست که بخواهد آن را بردارد.

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

گوشی هوشمند تاشو هواوی

ش فروردین 19 , 1402
گوشی هوشمند تاشو هواوی
//

شاید برای شما جالب باشد