استخراج بیت کوین از برق صنعتی خلاف قانون است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

علی لاریجانی با بیان اینکه استخراج بیت کوین با استفاده از برق صنعتی خلاف قانون است، گفت: قطعاً برای حل معضلات تولید کنندگان با وزارت نیرو مذاکره خواهم داشت.

علی لاریجانی با بیان اینکه استخراج بیت کوین با استفاده از برق صنعتی خلاف قانون است، گفت: قطعاً برای حل معضلات تولید کنندگان با وزارت نیرو مذاکره خواهم داشت.

همچنین  رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از شرکت صنایع چوب ایزوفام در شهرک صنعتی شمس آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازدید امروز به خاطر این بود که از اوضاع شهرک صنعتی شمس آباد مطلع شویم و بازدیدی از شرکت صنایع ایزوفام داشته باشیم که چهار محصول جدید خود را امروز رونمایی و افتتاح کرد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص کمبود برق شهرک‌ها صنعتی و استخراج بیت کوین با استفاده از برق صنعتی بیان کرد: این اقدام خلاف قانون است چراکه استخراج  برق زیادی مصرف می‌کند و همین نوع استفاده‌ها است که مجال تولید را کاهش می‌دهد.

در این زمینه بیشتر بخوانید:
– ماینینگ در ایران: به نفع کشور یا به ضرر اقتصاد؟
– فعالیت بیت کوین، چوب حراج به برق ایران زده است!

مطابق این گزارش، رییس مجلس افزود:‌ چنانچه اگر موردی باشد باید به جد رسیدگی شود. قطعاً برای حل معضلات تولید کنندگان با وزارت نیرو مذاکره خواهم داشت.

 

مطالبی دیگر

تعرفه خدمات اینترنت و تغییر آن

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × = 12

پست بعدی

گلکسی نوت ۱۰ پرچمدار جدید سامسونگ

د تیر 10 , 1398
<span class="rt-reading-time" style="display: block;"><span class="rt-label rt-prefix">زمان مطالعه: </span> <span class="rt-time">< 1</span> <span class="rt-label rt-postfix">دقیقه</span></span> گزارش‌ها حاکی از این است که گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به زودی در ماه آینده معرفی و رونمایی خواهد شد. تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها و وب سایت‌های مختلف نشان می‌دهد که یکی از جدیدترین پرچم داران سامسونگ، گوشی گلکسی نوت ۱۰ قرار است در […]
گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ