باتری آیفون 14 و 14 پرو با افت محسوس ظرفیت مواجه می شود

     تاریخ آخرین ویرایش :   24 مرداد 1402       12 بازدید
باتری آیفون 14 و 14 پرو
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اعتراض دارندگان آیفون 14 و 14 پرو به خاطر  ظرفیت باتری

سرویس اخبار موبایل – انتظار می‌رود سری آیفون 15 به زودی عرضه شود.  شایعات اخیر گویای آن بوده که این دستگاه‌ها در مقایسه با دستگاه‌های فعلی شاهد افزایش 10 تا 18 درصدی حجم باتری خواهند بود.
برخی از دارندگان آیفون 14 و آیفون 14 پرو گلایه‌هایی دارند که یادآور روزهای بد قدیمی «باتری‌گیت» است. آنها می‌گویند که گوشی‌شان پس از کمتر از یک سال، در حال حاضر بیش از حد انتظار زوال باتری را گزارش می‌دهد.
به گزارش خبر آی سی تی از  ایتنا و به نقل از ورج، سام کوهل از AppleTrack در ماه ژوئیه توییت کرد که باتری او اکنون به حداکثر ظرفیت 90 درصد کاهش یافت. این میزان بسیار سریعتر از آیفون‌های قبلی او است.
افراد دیگری نیز در پاسخ به وی مواجهه با این مشکل را تایید کرده‌اند.کوهل با ویدئویی که در مورد این مشکل منتشر کرد گفت که ای وضعیت توصیه کردن این گوشی به دیگران را برای او سخت می‌کند.
به خصوص با توجه به اینکه 999 دلار برای آن پول داده است.500 چرخه شارژ کامل

500 چرخه شارژ کامل

اپل در بیانیه‌ای گفته است که باتری آیفون‌ها باید «تا 80 درصد ظرفیت اولیه خود را در 500 چرخه شارژ کامل حفظ کنند». انتظار می‌رود سری آیفون 15 به زودی عرضه شود.
شایعات اخیر گویای آن بوده که این دستگاه‌ها در مقایسه با دستگاه‌های فعلی شاهد افزایش 10 تا 18 درصدی حجم باتری خواهند بود.
او تنها کسی نیست که با این مشکل مواجه شده است. جوآنا استرن، ستون‌نویس ارشد فناوری ورج و وال استریت ژورنال، به تازگی در خبرنامه خود نوشت که آیفون 14 پرو او 88 درصد ظرفیت باتری را نشان می‌دهد.
این در حالیست که در سال‌های گذشته، بیشتر آیفون‌ها حداقل تا دو سال استفاده با مشکل کاهش ظرفیت مواجه نمی‌شدند.و البته این واقعیت را هم باید در نظر بگیریم که تعویض باتری در آیفون 14 یا آیفون 14 پرو
پس از اتمام وارانتی یک ساله آن گران‌تر هم می‌شود. (با فرض اینکه AppleCare یا برنامه خدمات تمدیدشده دیگری ندارید).
سال گذشته قیمت این سرویس 30 دلار افزایش یافت، و از 69 دلار در دستگاه‌های قبلی به 99 دلار رسید.
مطالب پیشنهادی  خطر هوش مصنوعی برای امنیت دارندگان آیفون و اندروید

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

تبلیغات سیاسی با هوش مصنوعی در آمریکا قانونمند می شود

س مرداد 24 , 1402
تبلیغات سیاسی با هوش مصنوعی
//

شاید برای شما جالب باشد