آپدیت جدید اینستاگرام

     تاریخ آخرین ویرایش :   1 آذر 1402       25 بازدید
آپدیت جدید اینستاگرام
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام شما را شگفت‌زده می‌کند

آپدیت جدید اینستاگرام از ویژگی جدید و جذابی حکایت دارد. این به روزرسانی به کاربر این امکان را می‌دهد تا استوری خود را به جای ۲۴ ساعت، یک هفته به نمایش بگذارد.

سرویس اخبار ارتباطات – در روزهای اخیر اخباری در شبکه‌های مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود که از ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام که در راه است حکایت دارد.
در روزهای اخیر اطلاعاتی از بروزرسانی جدید اینستاگرام لو رفته که باعث شگفتی کاربران این شبکه اجتماعی شده و آن‌هایی که این اخبار به گوششان رسیده بی‌صبرانه در انتظار فعال شدن این ویژگی جدید در اینستاگرام هستند.

در روزهای اخیر اخباری در شبکه‌های مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود که از ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام که در راه است حکایت دارد.

به گزارش خبر ICT از ایتنا گفته می‌شود اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود قرار است ویژگی جدیدی را بیافزایید که MY WEEK نام دارد. این قابلیت به کاربر این امکان را می‌دهد تا استوری خود را به جای ۲۴ ساعت، یک هفته به نمایش بگذارد.

اینستاگرام درجهت ایجاد یک تجربه بهتر برای کاربران، در نظر دارد تعدادی قابلیت جدید را در بروزرسانی های آینده نرم‌افزار بگنجاند.

نکته مهم اینکه بسیاری از ویژگی‌های جدید این شبکه اجتماعی، بر پایه هوش مصنوعی کار می‌کنند. طبق برخی گزارش‌ها این برنامه همچنین قصد دارد به‌طور مستقیم و ازطریق صفحه قفل سری گلکسی S۲۴ به دوربین این محصولات دسترسی یابد.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  افزایش سرعت گوشی اندرویدی با چند ترفند ساده

اینستاگرام در حال حاضر طبق روال معمول که هر قابلیت جدیدی را پیش از ارائه عمومی، مدتی در حالت آزمایشی بررسی می‌کند. قابلیت MY WEEK را نیز برای کاربران محدودی فعال کرده تا پس از آزمون و خطا و تهیه نسخه پایانی در دسترس عموم قرار دهد.

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

زنده نگه داشتن مغز انسان با دستگاه

چ آذر 1 , 1402
زنده نگه داشتن مغز انسان
//

شاید برای شما جالب باشد