هوش مصنوعی در کروم

     تاریخ آخرین ویرایش :   11 آذر 1402       11 بازدید
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

قابلیت «سازماندهی برگه‌ها» مبتنی بر هوش مصنوعی در کروم

سرویساخبار فناوری اطلاعات – کروم یکی از معدود اجزائی از گوگل است که از تلاش‌های هوش مصنوعی این شرکت، مانند بارد، دور مانده است. اما برای مدت طولانی اینطور نخواهد ماند.به گزارش خبر ICT از  ایتنا و به نقل از اندرویدپلیس، توسعه‌دهندگان این شرکت در حال مهیاسازی برخی قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند روشی برای مرتبسازی هوشمندانه تب‌ها یا برگه‌های مرورگر هستند. آنها در حال برداشتن گام‌های بزرگی برای آماده‌سازی این ویژگی هستند. یک بخش تنظیمات جدید مبتنی بر هوش مصنوعی اخیراً در آن مشاهده شده بود.  اکنون، به نظر می‌رسد که قابلیت سازماندهی تب مجهز به هوش مصنوعی به زودی ارائه خواهد شد.

عرضه این قابلیت بسیار نزدیک است

مدتی است که برخی از بخش‌های اساسی این قابلیت جدید سازماندهی برگه‌ها در کروم در دسترس قرار گرفته‌اند. با انجام بهینه‌سازی‌های اخیر روشن است که توسعه‌دهندگان در حال آماده شدن برای عرضه آن به زودی هستند. یک کارشناس حوزه کروم، با نام کاربری Leopeva64، یک انیمیشن بارگیری جدید را برای این قابلیت در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت که دقیقاً مطابق با سایر گزینه‌های هوش مصنوعی در جستجوی گوگل است.

وقتی کاربر روی ورودی منوی راست‌کلیک organize tabs مخفی‌شده بزند، رابط تغییردهنده برگه در حالی که پنجره Organize Tabs آن باز شده است نشان داده می‌شود. در آنجا، انیمیشن جدید مذکور مشخصاٌ به بهره‌گیری از هوش مصنوعی برای کار سازماندهی اشاره می‌کند.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  فیلترینگ تیک تاک در آمریکا

به خاطر داشته باشید که این قابلیت سازماندهی گروه برگه هنوز منتشر نشده‌اند و در حال حاضر هنوز پشت پرچم‌های توسعه‌دهنده پنهان هستند. در حال حاضر، Leopeva64 هیچ نتیجه‌ای از استفاده از این قابلیت به نمایش نگذاشته است. زیرا گوگل احتمالاً باید برخی از قلاب‌های سمت سرور را فعال کند. به همین دلیل، در صورت استفاده از آن فقط یک اخطار «مشکلی پیش آمد» وجود دارد. همچنین نشان می‌دهد که «سازماندهی برگه در حال حاضر قابل دسترسی نیست».

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

کاربرد هوش مصنوعی در هواشناسی

ش آذر 11 , 1402
کاربرد هوش مصنوعی در هواشناسی
//

شاید برای شما جالب باشد