آیفون ۱۷ پرومکس

     تاریخ آخرین ویرایش :   28 آذر 1402       44 بازدید
آیفون ۱۷ پرومکس
این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آیفون ۱۷ پرو مکس با سه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی در راه است

سرویس اخبار موبایل – جف پو، تحلیلگر متمرکز بر زنجیره تأمین اپل مشخصات آیفون 17 را فاش کرد. به پفته او آیفون ۱۷ پرو مکس به سه دوربین عریض، فوق عریض و تله‌فوتوی ۴۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد.
به گزارش خبر ICT از ایتنا جف پو افشاگر حوزه دیجیتال گفت آیفون ۱۷ پرومکس به دوربین تله‌فوتو با حسگر ۴۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود و برای کار با اپل ویژن پرو بهینه می‌شود.

آخرین و بهترین گوشی اپل در سال ۲۰۲۳ که چند ماه از ورودش به بازار گذشته، آیفون ۱۵ پرو مکس، به دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتوی ۱۲ مگاپیکسلی مجهز است.

جف پو پیش از ورود آیفون ۱۵ به بازار در اوایل سال ۲۰۲۳ عنوان کرده بود که اپل برای گوشی‌های آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس دوربین فوق عریض با حسگر ۴۸ مگاپیکسلی در نظر گرفته و آیفون ۱۷ پرو مکس اولین گوشی اپل با سه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

طبق پیش‌بینی‌ها گوشی‌های سری آیفون ۱۷ در شهریور ۱۴۰۴ روانه بازار خواهند شد اما در مورد قیمت آن حدس و گمانی وجود ندارد. هرچند که قطعا تا دو سال آینده قیمت گوشی‌های آیفون برای سری‌های جدید ۱۶ و ۱۷ روند افزایشی را طی خواهند کرد.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  آیفون تاشو چه زمانی به بازار عرضه می شود

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبر بعدی

فناوری 6G با ساخت تراشه ی نوری وارد عرصه جدیدی شد

س آذر 28 , 1402
فناوری 6g
//

شاید برای شما جالب باشد