پایگاه خبری ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات

تغییرات ظاهری جذاب ویندوز 10

تغییرات ویندوز 10 - اخبار فناوری اطلاعات اصفهان

تغییرات ویندوز 10 - اخبار فناوری اطلاعات اصفهان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر آی‌سی‌تی – اخبار فناوری اطلاعات اصفهان – سرانجام پس از چند سال مایکروسافت به سراغ بهینه‌سازی ظاهری ویندوز 10 رفته است و برای این سیستم عامل محبوب، پوسته ظاهری متفاوتی نسبت به چیزی که سراغ داشتیم ارائه کرده است.

سرانجام پس از گذشت چند سال، شرکت مایکروسافت به سراغ بهینه‌سازی ظاهری آخرین نسخه سیستم عامل خود یعنی ویندوز 10 رفته است و برای این سیستم عامل محبوب، پوسته ظاهری متفاوتی نسبت به چیزی که پیش‌تر سراغ داشتیم ارائه کرده است.

به گزارش خبر آی‌سی‌تی از ایتنا ا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، این تغییرات ظاهری بیشتر در بخش‌هایی مانند منوی استارت، برخی آیکون‌های مربوط به برنامه‌های داخلی ویندوز و مواردی از این دست اعمال شده‌ است، ولی در مجموع، حس و حال جدیدی از استفاده از این سیستم عامل را برای کاربر به همراه خواهد آورد.

البته این ویژگی‌های گرافیکی ممکن است مدتی برای رسیدن به سیستم شما در راه باشند تا بتوانید از آنها استفاده کنید، زیرا اطلاعات یاد شده در نسخه پیش‌نمایش این سیستم عامل مطرح شده است، ولی آنچه مسلم است به صورت قطعی به همه کاربران ویندوز 10 عرضه خواهد شد.

مواردی مانند تغییرات لوگوها، تغییرات ساختار رنگی، و مواردی مانند قابل مشاهده بودن بخشی از پس‌زمینه در برخی منوها، و چندین قابلیت متنوع دیگر به عنوان تغییرات گرافیکی مطرح هستند که در به‌روزرسانی مورد نظر عرضه شده و به کاربران ارائه خواهند گردید.

مطابق اطلاعات منتشر شده، بخش‌هایی از محیط سیستم عامل که بیشتر تحت تاثیر این تغییرات قرار خواهند گرفت شامل منوی استارت، نوار وظیفه(تسک بار) و اکشن سنتر ویندوز 10 هستند که همه آنها پیش از این از نظر ظاهری، کیفیت مناسب ولی تکراری‌ را به کاربران ارائه می‌کردند.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  فعال‌سازی 5G گوشی‌های سامسونگ در ایران تا پایان ۲۰۲۴

همچنین گفته می‌شود این قابلیت‌ها در سیستم‌های دو در یک می‌توانند بیشتر به چشم بیایند، زیرا به‌صورت پیش‌فرض به تنظیمات مورد استفاده برای این دستگاه‌ها تبدیل خواهند شد و تنها اگر کاربران بخواهند در مصرف باتری صرفه‌جویی کنند، می‌توانند این قابلیت‌های گرافیکی را به صورت دستی غیرفعال کنند.

خبر آی‌سی‌تی – اخبار فناوری اطلاعات اصفهان

About The Author

آخرین خبرها