پایگاه خبری ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات

بسته اینترنت همراه اول ویژه عید فطر

بسته اینترنت همراه اول

بسته اینترنت همراه اول

این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 رونمایی همراه اول از بسته‌های ویژه عید فطر

بسته اینترنت همراه اول و سایر بسته های ترکیبی ویژه عید فطر رونمایی شد.
سرویس اخبار ارتباطات – به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت فرارسیدن «عید سعید فطر»، از بسته های ترکیبی ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین انارستانی خود که از سیمکارت نسل جدید (یوسیم) استفاده می کنند، رونمایی کرد.بسته های ویژه عید فطر بسته به «دائمی و اعتباری» یا «انارستانی» بودن مشترکان اپراتور اول تلفن همراه کشور به دو نوع تقسیم می شود.

بسته ترکیبی مختص مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول متشکل از «3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» و با قیمت 12 هزار تومان است که متقاضیان، می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 67 مربع» اقدام به خریداری آن کنند.

مشخصات بسته ترکیبی

بسته ترکیبی تدارک دیده شده برای مشترکان انارستانی هم شامل «یک گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» می باشد. برای فعالسازی این بسته به قیمت 3 هزار تومان، کافی است کددستوری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» شماره گیری شود.هر دو بسته مذکور که با تخفیف ویژه به مناسبت این ایام طراحی شده، از چهارشنبه 30 فروردین قابل خرید می باشد. مهلت خرید تا انتهای روز دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 قابل خریداری و فعالسازی می باشد.

در راستای رفاه حال مشترکان، امکان فعالسازی این بسته های 3 روزه ویژه عید فطر از طریق درگاه های مختلف قابل استفاده است. امکان خرید از 3 درگاه «ستاره 100 مربع»، «ستاره یک مربع» و «همراه من» فراهم شده است.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  ارسال پیامک ماهواره‌ای با گوشی هواوی

تمامی مشترکانی که اقدام به خرید و فعالسازی بسته های ترکیبی ویژه عید فطر می کنند، می توانن در صورت إتمام حجم یا مدت اعتبار بسته ها، مجددا اقدام به «خرید» تا پایان بازه زمانی کمپین کنند.

20 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه

تمامی مشترکان همراه اول فاقد سیمکارت نسل جدید (یوسیم) می توانند برای بهره مندی از این بسته ها با تخفیف ویژه اقدام کنند.  برای این بسته ها و همچنین دریافت 20 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه، با «مراجعه به یکی از مراکز فروش و خدمات همراه اول» یا «شماره گیری 9990» اقدام به تعویض رایگان سیمکارت خود با یوسیم کنند.یوسیم (USIM) سیمکارتی است که امکان بهره مندی از اینترنت نسل 4 و 5 را فراهم می آورد.
در این صورت علاوه بر امکان استفاده از مزایای طرح های با تخفیف ویژه همراه اول، تخفیف نیز وجود دارد. مشترکان می توانند از مزیت تخفیف های 50 درصدی (نیم بها) یا یک سوم بها در تعامل با سایت های داخلی بهره مند شوند.

About The Author

آخرین خبرها

کیفیت خواب شب
1 دقیقه زمان مطالعه
نمایشگر اپل واچ سری 10
1 دقیقه زمان مطالعه
تشخیص صوت هوش مصنوعی
1 دقیقه زمان مطالعه
سرقت اطلاعات گوشی
1 دقیقه زمان مطالعه