پایگاه خبری ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات

قیمت همستر کامبت در پیش بازار Gate.io لیست شد

قیمت همستر کامبت

قیمت همستر کامبت

این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

توکن همستر در پیش‌بازار با چه قیمتی معامله می‌شود؟

قیمت همستر کامبت در پیش بازار Gate.io لیست شد. لبته این قیمت موقتی بوده و نوسانات شدیدی را تجربه می کند.

معاملات پیش‌بازار فرصتی برای تست و شبیه سازی معاملات واقعی توکن ها پیش از عرضه رسمی است. بر همین اساس، همستر کامبت با قیمت ۰.۴۴ دلار برای هر توکن در پیش بازار Gate.io لیست شده است. البته این قیمت موقتی بوده و نوسانات شدیدی را تجربه می کند.به گزارش خبر ICT از ایتنا بنا بر نقشه راه رسمی همستر کامبت، توزیع رسمی توکن ها از طریق ایردراپ قرار است در ماه جولای (تیر و مرداد) انجام شود.

با این حال ورود به پیش بازار یک گام مهم دیگر برای این بازی تلگرامی محبوب با بیش از ۱۵۰میلیون کاربر به شمار می رود.

لازم به ذکر است پیش از این صرافی کوکوین نیز اعلام کرده بود قصد لیست کردن توکن همستر کامبت را در پیش بازار خود دارد، اما هنوز معاملات آن در این صرافی آغاز نشده است.

ورود این توکن به پیش بازار اگرچه گامی به سمت رسمی شدن آن محسوب می‌شود. اما توسعه دهندگان باید برای عرضه نهایی آمادگی کامل داشته باشند. پیش بازارها محیطی امن برای تست سیستم ها و ارزیابی علاقه معامله گران ایجاد می کنند.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  تفاوت صدای هوش مصنوعی و انسان

همستر کامبت به عنوان یک استارت‌آپ بازی توانسته در مدت کوتاهی به محبوبیت باورنکردنی در میان کاربران ایرانی دست یابد. حال باید دید در مرحله رسمی و پس از راه‌اندازی توکن، چه سرنوشتی در انتظار این پروژه خواهد بود . آیا کاربران همستر نیز مثل نات‌کوین به پول واقعی می‌رسند یا خیر.

About The Author