همکاری سونی و مایکروسافت در حوزه کنسول‌های بازی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مایکروسافت و سونی برای ارائه خدمات جدیدی در حوزه‌های بازی‌های ویدئویی و کلود با یکدیگر همکاری می‌کنند.

 این دو شرکت که با تولید کنسول‌های بازی ایکس باکس و پلی استیشن بخش اعظم دنیای بازی‌های ویدئویی  در اختیار دارند، قصد دارند برخی فناوری‌های خود در این حوزه را به اشتراک بگذارند و برای استفاده مشترک از زیرساخت‌های خود با یکدیگر همکاری کنند.
 
از سوی دیگر دو طرف برای توسعه خدمات کلود نیز با یکدیگر همکاری می‌کنند. قرار است سونی امکان استفاده از خدمات کلود آزور مایکروسافت را پیدا کند تا از این طریق دسترسی به بازی‌های این شرکت و محتوای اختصاصی آن ممکن شود. دو شرکت برای استفاده از هوش مصنوعی به منظور ارتقای خدمات بازی‌های رایانه‌ای خود نیز به توافق رسیده‌اند.

به گزارش ایتنا از فارس، ممکن است این همکاری به ابداع پلتفورم‌های کلود و بازی جدیدی نیز منجر شود. اما دو طرف هنوز در این زمینه به طور رسمی موضع گیری نکرده‌اند. هنوز مشخص نیست نتایج این همکاری چه زمانی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد، اما ممکن است همزمان با برگزاری نمایشگاه بازی‌ای 3 اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه شود.

سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + = 20

پست بعدی

رکورد شگفت‌آور گلکسی اس 10 بر روی اینترنت 5G

ش اردیبهشت 28 , 1398
<span class="rt-reading-time" style="display: block;"><span class="rt-label rt-prefix">زمان مطالعه: </span> <span class="rt-time">< 1</span> <span class="rt-label rt-postfix">دقیقه</span></span> نسخه 5G گلکسی اس 10 به‌تازگی روی شبکه ورایزن آزمایش شده است و نتایج به دست آمده ابهامات را در رابطه با این فناوری تا حد بسیار زیادی برطرف کرده است. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، ورایزن و سامسونگ گلکسی اس 10 نسخه 5G امیدها را در […]
رکورد شگفت‌آور گلکسی اس 10 بر روی اینترنت 5G