پایگاه خبری ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات

احراز نشانی پست گام مهم شرکت ملی پست در بخش هوشمند سازی

احراز نشانی پست

احراز نشانی پست

این مطلب را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گام های پست در حوزه تحول دیجیتال

احراز نشانی پست و تاییدیه کدپستی توسط شرکت ملی پست یک گام مناسب در توسعه دولت الکترونیک می باشد. سرویسی که در حال حاضر برای برخی از دستگاه ها ازجمله پلیس در حال ارائه می باشد.

سرویس اخبار ارتباطات  – شرکت ملی پست در بخش تحول دیجیتال و هوشمند سازی گام های موثر و مهمی را برداشته است.

به گزارش خبرنگار خبرict – باقری مدیرکل پست استان اصفهان گفت در حال حاضر سرویس های متعددی با هدف هوشمند سازی پست ایجاد شده است. باقری در جمع خبرنگاران به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست گزارشی از عملکرد شبکه پستی در استان اصفهان بیان کرد.

از طریق لینک زیر به سامانه ها احراز نشانی ، تاییدیه کدپستی و دریافت کد پستی متصل شوید


سرویس احراز نشانی پست


تاییدیه کدپستی
تاییدیه کدپستی

وی افزود این اداره کل با هدف توسعه هوشمند سازی و رفع موانع آن با همراهی موثر شهرداری اصفهان برای اولین با در ایران طرح پلاک هوشمند را عملیاتی نمود. ایشان در ادامه خاطر نشان کرد با همراهی و عزم  شهرداری اصفهان این پروژه بزرگ تا پایان سال 1403 خاتمه می یابد.

در ادامه مدیر کل پست استان اصفهان با اشاره به ظرفیت های مرکزنوآوری و همچنین نیاز شبکه پستی به برخی از سرویس ها به ایجاد سرویس های جدید یا همکاری بخش خصوصی اشاره کرد.

سرویس های جدید پستی در راه است

ایشان سرویس ها پیک  شهری ، جمع آوری از مقر و خدمات ویژه شهروندی را از جمله این سرویس ها برشمرد.

✅ بیشتر بخوانیم 👈👈👈  تشخیص صوت هوش مصنوعی

رشد 53 درصدی خرید اینترنتی در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به سال 1401 نیز از دیگر مواردی بود که بیان شد. براساس آمار 220 هزار مرسوله خرید اینترنتی از مبدا اصفهان به مقصد کلیه نقاط کشور ارسال شده است.

همچنین توجه ویژه پست استان اصفهان به توسعه تجارت الکترونیک فرامرزی از دیگر نکاتی بود که در این مصاحبه مطبوعاتی به آن اشاره شد.

در حال حاضر استان اصفهان دارای دو شعبه مرکز نوآوری می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان یکی از همکاران مرکز نوآوری پست می باشد. شعبه مرکز نوآوری دانشگاه آزاد در مجتمع اداری اصفهان فعال می باشد.

مقالات مرتبط با پست


موانع توسعه اقتصاد دیجیتال در ایران و راه کارهای برون رفت از آن

عوامل توسعه پایدار و نقش پست

شبکه سازی اجتماعی ترکیبی چیست

About The Author